Mūsų darbuotojai

UAB „Vonin Lithuania“ dirba virš 200 darbuotojų. Daugiausia įmonėje yra tinklų gamybos operatorių. Administracijoje dirba 5 darbuotojai.

Darbo sąlygos ir poilsis

Mūsų įmonėje darbuotojai dirba 1 pamaina po 8 valandas: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 8:00 iki 16:30, o penktadienį nuo 6:00 iki 14:30 arba 2 pamainomis nuo 6:00 iki 14:30 ir nuo 14:30 iki 23:00.

Darbuotojai dėvi įmonės aprangą ir avalynę, kuri užtikrina saugą darbe. Darbuotojams suteikiamos visos jų darbo vietoje reikalingos darbo priemonės (pirštinės, darbo įrankiai ir pan).

Darbo vietos yra nuolat ventiliuojamos, vėdinamos ir šildomos. Kiekvienoje darbo vietoje buvo atliktas profesinės rizikos vertinimas, kuris  ištyrė esamą ir galimą profesinę riziką darbe bei padėjo sudaryti saugias ir sveikas darbo sąlygas.

Įmonėje vykdomas periodinis darbų saugos auditas ir, jei būtina, numatomos prevencinės priemonės, skiriami atsakingi asmenys, kurie per tam tikrą laiką turi pašalinti trūkumus – taip stengiamės užkirsti kelią galimiems nelaimingiems atsitikimams darbe, skatiname visų darbuotojų sąmoningumą, supratimą apie saugų darbą ir saugias darbo sąlygas.

Įmonėje yra valgomasis, kuriame įrengti stalai, kėdės, šaldytuvai su šaldikliais, mikrobangų krosnelės, viryklė, virduliai. Visus darbuotojus vaišiname kava. Yra įrengtos masažo kėdės, kuriomis galima pasinaudoti poilsio pertraukėlių metu, prieš ar po darbo.  Įmonės patalpose darbuotojams įrengti persirengimo kambariai su spintelėmis ir suoliukais. Čia darbuotojai gali laikyti savo asmeninius daiktus. Po darbo darbuotojai gali nusiprausti dušuose.

Visi darbuotojai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų 24 valandas per parą – tiek darbo metu, tiek po darbo valandų.

Taip pat mūsų įmonės darbuotojams kasmet organizuojami vasaros ir žiemos renginiai. Jau esame aplankę Nidą, važiavę „Siauruku” iš Panevėžio, plaukę Nemunu į Birštoną, lankėmės koncertuose, teatre.

Jei norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos užpildykite anketą. Siųsdami nurodykite, kokio darbo tikitės ir, atsiradus laisvoms darbo vietoms, mes būtinai jus informuosime asmeniškai.